Landgraaf Koerier

Menu

Doe mee aan ‘Herfst in Landgraaf’!

‘Zomer in Landgraaf’ was een succes! We kregen enthousiaste reacties op onze social media. Daarom gaan we door met de editie: ‘Herfst in Landgraaf’. We willen graag meer mooie plekken in Landgraaf laten zien. Wat vindt u, als inwoner van Landgraaf, een mooie of bijzondere plek in onze gemeente? Maak een foto en stuur deze naar gemeente@landgraaf.nl onder vermelding van ‘Herfst in Landgraaf’. Vermeld daarbij uw naam en de plaats waar de foto is gemaakt. Insturen kan tot en met vrijdag 1 november.

Uit de inzendingen kiezen we vier foto’s. Vanaf maandag 4 november plaatsen we elke week, gedurende 4 weken, een foto met naamsvermelding op Facebook, Instagram en onze website (www.landgraaf.nl). Elke gekozen foto is dus een week lang zichtbaar.

Voorwaarden

De foto’s moeten aan de volgende voorwaarden voldoen:

·       U mag maar één foto aanleveren.

·       De foto heeft als thema: ‘Herfst in Landgraaf’.

·       U mag alleen een foto opsturen die u zelf heeft gemaakt. Er mogen dus geen auteursrechten op rusten.

·       In verband met privacy mogen geen personen herkenbaar op de foto staan.

·       De foto moet een JPG-bestand zijn van minimaal 1,5 MB en maximaal 4 MB.

·       De foto mag niet bewerkt zijn.

·       De foto’s die niet in november geplaatst worden, komen mogelijk op een ander moment aan bod.

·       Met het insturen geeft u de gemeente het recht de foto te gebruiken.

Doe mee en laat ons zien hoe mooi onze gemeente in de herfst is! Volg onze sociale media kanalen (Facebook: www.facebook.com/gemeentelandgraaf, Twitter: www.twitter.com/gem_landgraaf, Instagram: www.instagram.com/gemeentelandgraaf).

Categories:   Wonen & Welzijn

Comments

Sorry, comments are closed for this item.